Postup vyřízení reklamace

Krok 1
Zjistěte si zda můžete uplatnit reklamaci.

Kupující je povinen překontrolovat svou zásilku přímo při dodání od dopravce (pokud by byla rozbitá apod.), jinak reklamace způsobena převozem nebude uznána. V případě, že kupující zjistí závadu zboží vzniklou nevhodnou manipulací při dopravě, zásilku nepřevezme.

Odpovídáme za vady, která má zboží při dodání a které se na něm v průběhu následujících 24 měsíců projeví. Neneseme však odpovědnost za nově vzniklé vady, zejména pokud vznikly nevhodným užíváním. U použitého zboží neodpovídáme za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které mělo použité zboží při převzetí vámi. V případě zboží s vyznačenou dobou použitelnosti odpovídáme také za to, že dané zboží bude po tuto dobu způsobilé k užití.

Upozorňujeme, že zvýšenou citlivost či případ alergické reakce na dodané zboží nelze samu o sobě považovat za vadu zboží. Stejně tak za vadu zboží nelze považovat nedostatky v dárcích a jiném bezúplatném plnění, které poskytujeme nad rámec Vaší objednávky.

Obrázky zboží v našem internetovém obchodě mají ilustrativní charakter a nepředstavují závazné zobrazení vlastností zboží (obal zboží se může například lišit z důvodu změny obalu výrobcem).

V případě, že chcete vrátit zboží a peníze zpět ve lhůtě 14 dnů - jedná se o odstoupení od smlouvy -
formulář odstoupení od smlouvy zde

Další podrobnosti najdete v obchodních podmínkách


Krok 2
Vyplňte, podepište a naskenujte reklamační formulář a pošlete jej na email: reklamace@incabotanica.com - reklamační formulář zde

Krok 3
Po vyzvání z naší strany e-mailem či telefonicky -  zabalte zboží a zašlete jej zpět na adresu: Blue Bloom s.r.o., U Prioru 5, Praha 6, 161 00

Krok 4
Vyčkejte dle instrukcí na nové zboží ve stejném rozsahu

Krok 5
V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na čísle +420 770 600 933 po-pá od 10:00-15:00