REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Lucie Procházková
  Nymburk
  27.03.2020
  Odjakživa jsem byla "chabrus" na imunitu a stačilo, když kolem mně jen prošel někdo s "rýmičkou" anebo se o tom, že byl marod zmínil - a už jsem ochořela. Trpívala jsem velice často takovými těmi několikadenními nepříjemnými virozami. Vzhledem k tomu, že mám doma rok a půl starou dcerku a ihned po porodu jsem musela jít na půl úvazku pracovat, nemohla jsem si dovolit tyto virozy nadále prodělávat. Z lékárny mi na imunitu nepomohl žádný preparát. Jelikož jsem se na podzim loňského roku jakousi náhodou dostala k meditacím pana Chobota, zaujala mě nabídka Inca Botanicy. Nechala jsem si poradit a od prosince 2019 užívám dle návodu Vilcacoru, Dračí krev, Jergon Sachu, Chuhuhuasi, Camu Camu a Achiote. Uňaregolu v případě, že mám pocit, že na mě něco maličko leze. A musím říci, že od prosince nic a to jsem potkala tolik lidí, co byli nakažení. Konečně něco, co opravdu funguje. Děkuji.
 • ANEŽKA PRUKNEROVÁ
  VYŠŠÍ BROD
  20.03.2020
  S výrobky Inca Botanica , mám jen ty nejlepší zkušenosti. Dračí krev používám na všechno, na malé tržné ranky.Trochu potřu a ranka je zacelená. Chci se podělit se zkušeností užívání Unkaflory, která mi pomohla na počínající zánět močového měchýře, začínalo to bolestí v podbřišku a po týdenním užívání všechny příznaky a bolest zmizela,měla jsem také silnou jednorázovou bolest na vagině, potřela jsem si dračí krví a bylo po bolesti. Dále s užíváním Marcocury, kdy jsem využívala celou skleničku extraktu a značně se mi zlepšil pohybový aparát a ustali blesti kyčle.Přípravek Wira Wira užívám preventivně při nachlazení. Používám pouze extrakty, nechce se mi vařit čaje protože extrakty jsou pro mne pohodlné, nakapu potřebný počet kapek do vody, vypiji a vše mi velmi pomáhá. Děkuji Petru Chobotovi za to co dělá. Děkuji vesmíru, že nám ho poslal. Děkuji, děkuji moc.Také dělám Petrovi meditace z youtubu a jsem za ně moc vděčná, vždy po meditaci Petrovi poděkuji.
 • Šárka Kopecká
  Litoměřice
  04.03.2020
  Skláním se před bohatstvím této rostliny. Díky jejím plodům jsem ustála chřipkovou epidemii na počátku roku 2020. Sice jsem cítila jak tělo bojuje s viry, což se projevilo zejména v únavě. Dopřála jsme si však po příchodu z práce odpočinek a společně s rostlinou jsme to zvládly. :-)
 • Elena Jahodová
  Karlovy Vary
  19.02.2020
  Odbírám již delší dobu a jsem spokojena s výsledky, dračí krev je super na exemy, čaje pro ženy na bolesti, antivirová tinktura na všechny viry super, prostě doporučuji všem, nutné vyzkoušet a ještě podpora Amazonii. Elena
 • jitka
  Praha
  18.02.2020
  Před 20lety zle zlomený kotník, operace, šrouby,Kladruby. Občas se noha otevírá v jizvách,jak otéká- hlavně v létě. Hnije, smrdí, prostě problém. Byl. Už není. Před pár roky jsem četla, že dračí krev v případě otevření bércáku nakapat do rány. Věřila jsem, zkusila. Už po dvou dnech jsem viděla zlepšení, přestalo smrdět, pomalu se zavíralo, mám k tomu fotodokumentaci, která dokazuje, že to tak prostě je. Zhojilo se za velmi krátkou dobu, zavřelo se a světe div se! Od té doby nic! Možná to zase někdy " přijde", ale já už vím jak na to. Takže za mě: dračí krev- zázrak. Blahořečím Peru, Dračí krvi, a děkuji Universu, že seslalo Petra Chobota! Mimochodem mám ho moc ráda, vždycky se těším na každé nové povídání s Alžbětou. Ať se daří!...a děkuji
 • Michaela A
  Brno venkov
  29.01.2020
  Ahoj :) Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti s produkty Inca Botanica. Jsem velmi vděčná za očistu, úlevu a novou energii, bylo to přesně to, co jsem potřebovala pro nastartování nové etapy. Na doporučení jsem absolvovala tuto kúru: 1. Modrý květ čaj 3x denně, zároveň extrakt Hercampurino 3x denně - v této fázi jsem cítila skutečně razantní čištění, občas byla i znatelná detoxikační únava, hořkost čaje byla znatelná i přímo v oblasti jater, jako důkaz zlepšení pleti :) 2. Fialový květ čaj 3x denně, zároveň Manopyrolo extrakt 3x denně a Dračí krev 2x denně 18 kapek (začínala jsem na cca 6-10 kapkách a postupně navyšovala) - únava se projevovala citelně více, působí to na mě tak, že tato kombinace FK a extraktu čistila spíše jemněji, zato na ještě hlubší úrovni. 3. Bílý květ čaj 3x denně, zároveň Marcomero extrakt 3x denně, Dračí krev 2x denně 18 kapek, a přidala jsem taky Macu bílou/černou (2 polévkové lžíce ráno + 2 odpoledne, rozpuštěné ve vodě, pro maximální podporu mozku a jeho výživu, asi po týdnu jsem malinko ubrala). Pomalu se blížím ke konci této poslední fáze, a zcela otevřeně - je to krása :) Cítím se mnohem vitálněji, a to už po probuzení (dříve jsem už po probuzení byla celkem silně vyčerpaná, a jít takhle do práce to byl výkon :D ), mám více chuti do dne, mozek zcela evidentně pracuje s větší energií a přitom v klidu, po návratu z práce si ještě klidně uvařím nebo zamedituji. Pro nervový systém, který v mém případě volal o pomoc, perfektní podpora, mohu jen doporučit těm, kteří se cítí vyčerpaní. Chci také zmínit, že jsem kombinovala a kombinuji dále (protože má tělo teď už celkově více energie, jde to lépe) tyto bylinky s meditacemi PCH jak na podporu nervové soustavy (to mi také výrazně pomohlo), tak i s jinak zaměřenými dle momentálního intuitivního gusta. Ještě jednou ze srdíčka děkuji přírodě za dary, které nám prostřednictvím Inca Botanica dává, stejně jako celému týmu Petra Chobota za vše dobré, co nám zprostředkovávají, za naději, inspiraci, vnitřní sílu a přitom klid, za zdraví... Cítím to jako to nejnádhernější DĚKUJI!
 • Jaroslav Modrianský
  Ředhošť
  04.01.2020
  Zdravím, vemu to zkrátka. Úžasné, perfektní a nemá chybu. Jako příklad uvedu extrakt Hercampurino. Trápila mě dna, obrovská agonie a neskutečná bolest v kotníku. Dostal jsem nějaký chemický driák moderní medicíny a výsledkem bylo nic. Užil jsem Hercampurino a za 12 hodin už mě netrapilo nic. Takže asi tak. Opravdu to skvěle funguje a má to sílu.
 • Tereza Martínková
  Ostrava
  29.12.2019
  Dobrý den, Chtěla bych poděkovat panu Chobotovi a jeho týmu za to co dělají a pro ty co váhají začít používat Inca Botanicu, dodat odvahu pro tento krok. Nejím léky, snažím se na nějaké neduhy jít jinak, mám pejska staffíčka, fenu a ona mě přivedla k zamyšlení nad tím, že když já nechci do sebe cpát farmaceutické produkty, jak to můžu podávat ji? Postihl ji zánět močového měchýře, dost rozjetý, prvně jsem šla na veterinu, kde ji nasadili antb za týden kontrola, bylo to o něco lepší, ale stále často pila, často močila, přidal se i průjem, na kontrole v moči krev stále, dle mého pozorování nám nasadili jiné antb, zase na týden. Podávala jsem 3 dny zabalené do šunky nebo sýra, tak jak fena nikdy neměla problém, začala mi je vyplivovat a třepat se u toho a nemohla jsem to do ni dostat (na sílu to nedělám). Očividně je nechtěla, tak sem si řekla, nechceš, asi to nepotřebuješ, budu ti věřit a nechám to na tobě. A zkusím to, co platí na mne i na tebe. Dala jsem ji čuchnout k Lucumě, kterou jsem aktuálně brala, okamžitě to začala lízat. Takže antb jsem přestala dávat úplně. Tedy z prášků na 7 dní brala pouze 3 a zbytek dní nedobrala a do granulí jsem ji začala přidávat lucumu, ráno, večer, čajovou lžičku s chutí to vždy vylízala. Za 4 dny na to šla na kontrolu, krev čistá, vyléčeno Lucumu jsem dále podávala, dokud chtěla-dokud to žrala, jakmile mi to přestala v granulích jíst, přestala jsem. Celkem to jedla cca 3-4 týdny. Druhá celkem čerstvá zkušenost, nahmatala jsem ji na konci hrudníku na pravé straně útvar, ohraničený, takový kosočtverec, který nebyl kožní. Sama jsem užívala dračí krev, tak sem si řekla, že vzhledem k jejím bohatým účinkům, zkusím dračí krev podávat zase i ji ve stejný čas jako ji užívám já (tohle taky není náhoda dle mého) budu to pozorovat a uvidíme co se bude dít. Nechtěla jsem ji to řezat, nechat ji podstupovat anestezii, když vyříznutím se podle mě příčina nevyřeší a může se to za pár dní objevit někde jinde. Cca měsíc jsem podávala dračí krev s doprovodem reiki, které dělám, a bulka je pryč. Kapu ji to dál, do dobrání lahvičky. Věřím na to, že pejsci, aby ulehčili svému pánovi přejímají jeho neduhy a tohle je mimo jiné nějaké jejich poslání, které nám nesou a tato zkušenost mi to jen potvrdila, co jsem užívala já, užívala i ona a vše je vyléčeno a zahojeno. Takže Vy co váháte nebo zkoušíte, doporučuji vřele všem, sama zaznamenávám pokroky na sobě (o tom ráda, zase někdy jindy) zde jsem chtěla ukázat jak tyto úžasné, vesmírné produkty dokáží pomoct i pejsku, stačí mu jen důvěřovat, naslouchat a nebát se. A zároveň Summer děkuji, jakou bytostí je a co společně objevujeme a že zdánlivé „problémy“ vyústily v úžasné poznaní, že i bez farmacie to lze Děkuji za to, co děláte a jakým jste přínosem pro svět, vážím si Vaši práce a věřím, že jednou nebude potřeba farmacie vůbec. Krásný den, Martínková Tereza.
 • Iveta Horáková
  Valašské Meziříčí
  12.12.2019
  Nádherně voní, kvalita.
 • Barbora Hlaváčková
  Barbora Hlaváčková
  Jičín
  26.11.2019

  Maximálně doporučuji, mám vyzkoušeno více produktů, pro ty, kteří mají chuť se opravdu vyčistit a udělat pro sebe něco, doporučuji detoxikační kůry fialový a modrý květ (ideálně prostřídat), které byť nejsou chuťově lahodné, mají úžasné účinky, jak očistné tak na hubnutí. Vynikající je také zelená káva od Inca Botanica (nesrovnatelná se stejným produktem jiných značek) a nebo třeba modré maté. Stal se ze mě nadšenec, děkuji této firmě, je to pro mě nová zkušenost a nová cesta.

 • Dana Pavlová
  Dana Pavlová
  Beroun
  06.11.2019

  Jak mám vyléčit artrózu? Ne to není možné, dá se jen utlumit bolest a zpomalit proces - říkal veterinář. Tak mám novinku. Moje fenka (13 let borderkolie) trpěla přibližně rok artrózou a poslední půl rok už mě bolelo se na ní dívat. Kulhala už na obě přední, kyčle už taky nebyly úplně v pořádku. Na radu veta jsem podávala Celadrin, který zabral jen na začátku, pak už ne. Vzpomněla jsem si na to, že jsem zde na stránkách viděla něco na klouby (MARCOCURA). Objednala jsem, nasadila a postupně vyřazovala Celadrin. Za 2-3 měsíce přestala fenka ZCELA kulhat. Nyní je po kůře, zcela bez léků s naprosto novou energií do života a s radostí z pohybu. Zase běhá s koňmi a já jsem šťastná. Díky moc přírodo, díky moc Inca Botanica. Dana P.

 • Věra Žižková
  Opava
  19.10.2019

  Několik let piji 2 x ročně Modrý květ (detox), nedám dopustit na Dračí krev, Bílý kořen, Sacha Inchi (olej). Měla jsem problémy, kdy mi otekla noha a nemohla jsem chodit (zánět). Stav do úplného vymizení bolesti vždy trval několik dnů až týdnů. Začala jsem užívat Ubosanno a světe div se - třetí den jsem bez bolesti mohla chodit. Teď uživám Marcocuru a pak mám v plánu Herbenalo. Děkuji Petrovi za dovoz těchto vynikajících bylinek. Věra

 • Hana Molová
  Lásenice č.p. 189
  14.08.2019

  Jsem vesmírně šťastná. Vyléčila jsem si diabetes těmito produkty hlavně Tawarillo, Hercampurino, Vilcareina a čajík žlutá směs.Tyto produkty jsem používala pouze 2 x. Myslím, když někdo nebude chtít zemřít přebije i hořkou chuť Hercampurina. Děkuji krásné přírodě a hlavně panu Petrovi a peruánským Indiánům. Hanka Molová

 • Hana Pohnětalová
  Jindřichův Hradec III
  01.07.2019

  Užívám AP už rok a něco a Vilcareinu beru 4. měsíc, nejdříve Soft, nyní 2x Forte...nevím, čím to je, ale dnes mi paní doktroka hlásila výsledky z vyšetření krve a cholesterol mi klesl z 9,7 (celá léta se ani nepohnul) na 8,2 a cukr ze 7 na 6.5....mám z toho velkou radost a přičítám to peruánským bylinkám...budu s nadšením dál pokračovat...věřím báječné kůře a meditacím pana Chobota :-) a neskonalý díky za tak skvělou práci a pomoc

 • Maria Carnecka
  Pisa, Taliansko
  07.03.2019

  Koncom 09/2018 som mala uraz, nasledovala operacia a vlozenie klinu do kostnej drene lavej stehennej kosti a bederneho klbu. Organizmus cudzie predmety neprijal, cize silne, stale pritomne bolesti, nemoznost stupat alebo pouzivat lavu nohu, velke mnozstvo liekov proti bolesti a antibiotik, barle, inkontinencia a permanentny pobyt v posteli - nasledok: ochabnute a miznuce svalstvo a suvisiace neprijemnosti. Lekari iba krcili plecami a hovorili, ze vzhladom na vek (mam 67 rokov)…...nechavali vetu nedokoncenu. Koncom 01/2019 som zacala uzivat Vilcareina + Dracia krv + Copaiba. Do tyzdna bolesti ustupili natolko, ze som mohla zacat chodit s dvomi barlami, zapal z velkej casti ustupil, do dvoch tyzdnov som mohla prestat brat lieky proti bolesti, mohla som sa postavit na operovanu nohu a mohla som zacat chodit s jednou barlou. Dnes som uplne v poriadku, barle su v pivnici, inkontinencia vyriesena, den po dni sa citim lepsie. Dokonca obcas pocitujem zachvevy stastia kdesi v srdci, co sa mi uz velmi davno nestalo. Pripisujem to Vilcareine. Citim, akoby mi niekto poumyval mozok. Sucasne na posilnenie nervovej sustavy beriem Sacha Inchi + Maca + Lucuma. Sporadicky uzivam FT PCH od roku 2015, tak isto pouzivam techniky, ktore nam priblizuje. Napriklad Caj zabudnutia bol pre mna velkou pomocou, pretoze som nasledkom traum koncentrovanych do kratkeho casoveho useku trpela depresiou, ktora sa stala chronickou (antidepresivy, samozrejme, iba zhorsovali situaciu). Dnes je to pre mna iba neprijemna spomienka. Po Vilcareine (uzasna) som si dala 3 dni pauzu a zacala som brat Hercampurino spolu s cajom Rudy strom, Dracia krv a Copaiba. Detoxikacia pokracuje. Uz teraz sa citim ako znovuzrodena - a to je iba zaciatok. PCH mi dal novu sancu, novy zivot. Moja dcera trpi castymi bolestami chrbta - hernie. Ked videla moje vysledky, zacala brat Draciu krv a Copaibu. Bolesti za tyzden celkom ustupili, znovu mohla ist do prace. Kazdemu zo srdca odporucam vyrobky Inca Botanika. Vysoko hodnotim profesionalny pristup a konkretne protokoly na konkretne zdravotne problemy. Vysoko hodnotim neustalu snahu PCH a jeho tymu znizit utrpenie na Zemi. DAKUJEM.

 • Tomáš Koranda
  Telč
  23.01.2019

  Opravdu stojí zkusit si objednat a vyzkoušet :) Mám vyzkoušeno na sobě i na ostatních lidech a opravdu jen chvála :) Nejni to nic drahého a na výsledky opravdu budete zírat :) Několik let zkušeností na sobě i jiných :) Dávám 5 hvězdiček :) A opravdu se nejni čeho bát. Pokud si nejtse jistí...co si zakoupit....vyfoťte se a zašlete fotografii ve formuláři. Petr rád poradí :)

 • Jiří Reich
  Vyškov
  13.01.2019

  Po Vánocích si dávám povanoční detox - Modrý květ, po 14ti dnech užívání 2x denně na sobě pozoruji úplně nejvíc změnu v mozku, pročištění nervového systému, člověku se mnohem lépe myslí, je to takový pocit jako kdybys jste si v mozku zapnuly baterku. Děkuji.

 • Radka Maixnerová
  Kostelec nad Orlicí
  29.12.2018

  Díky této kůře jsem se zbavila dlouholetých ( 20 let), chronických a úporných bolestí hlavy, nervů ( trigeminus) způsobovaných herpes viry. Léky klasické medicíny tyto bolesti pouze tlumily, ale nedokázaly věc vyřešit dlouhodobě a zcela. Jsem zdravotník, prošla jsem mnoha léčebnými postupy klasické medicíny i zkusila mnoho alternativních postupů a produktů. To, co mi ale oparvdu pomohlo za necelých půl roku, byla právě tato směs!!! Bolesti ustoupily, velmi se mi ulevilo. Je to jako zázrak. Tato směs v kombinaci s meditacemi Petra Chobota. Petře, děkuji mnohokrát. Radka

 • Jaroslav Ježek
  Střední Čechy
  28.11.2017

  Modrý květ užívám tři měsíce. Cítím se velmi vyrovnaně a trvá mi znatelně delší dobu, než takzvaně vyletím. Přestal jsem se potit a lépe se vyrovnávám s přechodem do a z tepelně odlišného prostředí, což se mi při práci DJe hodí. Čajová směs mi pomohla a rozhodně ji budu užívat i nadále.

 • Radek Úbl
  Plzeň
  28.11.2016

  Po tři týdny trvající bronchitidě a následném pokašlávání, které trvalo dva měsíce, jsem si koupil léčivý čaj Pralesní máta. Už po třech dnech se mi lehčeji dýchalo a došlo k výraznému omezení tvorby hlenu. Čaj si občas dělám preventivně, díky za něj.

VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci