REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Lucie Procházková
  Nymburk
  28.01.2022
  Díky za Vaši Cardicu. Trpěla jsem přes měsíc mírnou srdeční arytmií a již po 3 !!!!!! dnech užívání je vše v pořádku. Až se mi tomu nechce věřit. Děkuji, děkuji, děkuji.
 • Petra Reková
  Tmaň
  24.01.2022
  Funguje naprosto bezvadně. Projevila se u mě oční vada spojená s věkem takzvaná vetchozrakost, prostě špatně ostřím na blízko a při umělém osvětlení. Po využití jedné lahvičky cítím naprosté zlepšení, větší písmo v mobilu jsem vrátila na původní nastavení. Jsem nadšena a objednávám další lahvičku, po čase napíšu další referenci.
 • Erika Kekerová
  Dolné Strháre
  11.01.2022
  Veľké ďakujem tímu Petra Chobota za. A hlavne ďakujem Jane Maráškovej za vypracovanie protokolu na rakovinu pre maminu a jej ochotu vždy pomôcť a poradiť. Je to úžasná osoba. Určite odporucam tieto produkty všetkým♥️
 • Lucie H.
  Šestajovice
  11.01.2022
  Ráda bych se podělila o úžasnou zkušenost s extrakty Uncaflora a Achitoe, které mi pomohly zlikvidovat chronický bakteriální zánět močáku. Současně mě dlouhodobě trápila úporná vaginální mykóza, na kterou skvěle zabrala kombinace Rudý strom a Dračí krev. Děkuji Janě Maráškové za diagnostiku, skvělou péči a protokol na míru :))
 • Lukáš
  Chrudim
  10.01.2022
  Dobrý den, jsem nadšený, jakou silu má amazonský protokol. Léčba boreliózy, která byla v mém případě v chronickém stadiu je z pohledu klasické medicíny toto onemocněni nevyléčitelné. Můj stav byl velice vážný kde klasická medicína selhala , tak amazonský protokol zafungoval téměř okamžitě. Už po cca 1 měsíci užívání jsem začal silně pociťovat silu těchto bylin. Stav se velice zlepšil po nějaké době užívaní a teď už vím že léčbu zanedlouho dokončím zdráv a v plné síle..:))Touto cestou bych chtěl moc poděkovat za pomoc paní Janě Maráškové za amazonský protokol sestaveny mě na míru a také za to že po celou tu dobu mého léčení mě vždy poradila a vysvětlila co jsem potřeboval vědět ..Ještě jednou posílám velké poděkovaní za vyléčení Jani:) Tyto byliny jsou opravdu zázrak a jsem vděčný za to že je můžeme mít i doma. Díky PCH a jejich týmu.. Všem přeju mnoho štěstí,zdraví a mnoho úspěchů v životě..
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci