REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Drahomíra Třesohlavá
  Poprad
  06.03.2021
  Naprosto výborný produkt, kromě pročištění těla pomohl mámě (64 let), která byla testovaná jako Covid pozitivní a již pociťovala i příznaky jako bolesti celého těla a neustále se zvyšijíci horečka. Již po třech dnech užívání směsy v kombinaci s Dračí krví veškeré příznaky odeznívaly a po pěti dnech je prakticky naprosto v pořádku, svěží a spokojená. Mockrát děkujeme.????
 • Vladimír Skotnica
  Havířov Město
  05.03.2021
  Dobrý den. Rád bych se podělil se svými laickými poznatky s použitím Dračí krve před a při prodělání Britské mutace.Syn má autoimunitní poruchu takže jeho imunolog očekával při nakažení těžký průběh.Pravidelně bral před a během nakažení dvacet až 40kapek.Za čtrnáct dní měl po infekci.Manželka 59let taky pravidelně užívala Dračí krev na testu byla pozitivní ale celý průběh infekce bezpříznaková.Mně je 60 a nakazil jsem se stejnou mutací.Dračí krev jsem požíval nepravidelně jen při náznacích nachlazení.Ihned jakmile mi byl oznámen pozitivní test Zvýšil jem dávkování.První dva dny vysolé horečky poté jeden den úleva.Čtvrtý den návrat horečky.Od pátého dne rychlé zlepšování.Po čtrnácti dnech schopen a v práci. Hlavní věc kvůli které píšu je ale můj pokus.Jak víte velmi často provází covid úporná bolest hlavy.Podle mně pochází se zanícených nosních sliznic a dutin kde se covid může množit.Nechal jsem si koupit mořskou vodu do nosa v rozprašovači dal jsem do ní pár kapek dračí krve a čtvtý den každé dvě hodiny si do nosa stříknul roztok.Do večera mně přestala bolet hlava.Ráno pátý den naprosto v pohodě bez bolesti hlavy.Pocitově uvolněné nosní sliznice. Vladimír Skotnica 60let
 • Lenka Sadecka
  Pardubice
  04.03.2021
  Ráda bych touto cestou moc poděkovala Ince, jejímu týmu za všechny produkty a take velké poděkováni paní Janě Maráškove za Amazonský protokol ,, na míru ,,. Ptotokol se skládá z dračí krve a rudého stromu a pomohl snižít celk.cholesterol za 1 měsíc užívání z 9.8 na 3.9 při potvrzené genetice na FH. Přičemž LDL špatný chol. ze cca 7 klesl na cca 2 mmol/l. V protokolu pokračuji dále a těším se z úspěšné léčby. Děkuji. A všem přeji mnoho úspěchů.
 • Soňa Nováková
  Trutnov
  21.02.2021
  Velmi se mi líbí nabízené produkty, ale protože mám určité zdravotní problémy, chtěla jsem je koupit přímo na míru. Proto jsem se obrátila písemně asi před měsícem na poradnu Incabotanica. Prosila jsem o doporučení produktů na můj zdravotní stav, který jsem popsala. Ani po 14 dnech se mi nikdo neozval. Myslela jsem, že jsou hodně přetížení a nestíhají. Což bych chápala. Tak jsem se zkusila spojit telefonicky. Okamžitě to vzala velmi milá paní a slíbila, že do 1 hodiny mi odepíší. Byla jsem mile překvapena za vstřícnost. Ale uplynulo dalších 14 dnů a nikdo se neozval. Jsem velmi zklamaná s touto službou a neochotou.
 • Martina
  Vysoké Mýto
  18.02.2021
  Dobrý den. Chcela by som Vam moc poďakovat a doporučit Incu Botanicu. Podarilo sa mi po dvoch umelých oplodnení otehotniet po mesiaci užívania byliniek. Možem len doporučit na podporu počatia macu bielu, aguaje a macontro. Tak isto zostala tehotná aj moja sesternica po mesiaci užívania. Dostali sme na Vas doporučenie a vôbec nelutujeme. Naďalej zostáváme s mojim buducím manželom Vašimi zákazníkmi.
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci