REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Michaela Janouškova
  Svitavy
  24.10.2021
  Dobrý den, vřele doporučuji! Cca půl roku mne trápila cysta, az mi začala hrozit operace, jako jediné východisko z bolestí. Díky protokolu..na lečbu cyst a myomů, který mi doporučila kamaradka.. se stal..jiz, po měsíci užívání... zázrak;) a cysta naprosto zmizela. Děkuji...děkuji..děkuji.
 • Dominik Tyl
  Brno
  20.10.2021
  Špatně se rozpouští, nevoní ani nechutná buhvijak skvěle
 • Petra Hešková
  Zvolen
  16.10.2021
  Dobrý deň, chcem sa z celého srdca poďakovať pánovi Chobotovi za jeho úžasnú prácu a pomoc. Po roku tráviacich ťažkostí, plnému žalúdku, nafukovaniu som toho vyskúšala dosť, ale až po vyskúšaní produktov z amazonie som sa začala cítit zo dňa na deň lepšie a lepšie. Už po mesiace nepríjemné príznaky ustúpili. 3 roky som užívala amazonsky protokol. Po premnoženej candide albicans v celom tele som konečne mohla zobnúť aj nejakú sladkosť v čom mi výborne pomáha pravidelné užívanie Dračej krvy a caju Rudý strom. Sú to úžasné, čisté a silné produkty. Moja imunita sa výrazne zlepšila, už nebyvam celú zimu chorá tak ako pred tým. Ešte raz vrelá vďaka prírode a pánovi Chobotovi.
 • Lucie K.
  Český Krumlov
  04.10.2021
  Marco působí velice dobře proti bolesti, mám vyzkoušeno na migrénu i bolest v podbřišku. Určitě můžu doporučit
 • Lucie K.
  Český Krumlov
  04.10.2021
  Čaj Bílý květ mohu vřele doporučit. Hned po první dávce mě začal bolet podbřišek, ale na to mi velice rychle pomohl extrakt Marco. A tak bylo možné s touhle kombinací pokračovat, měla jsem pocit, že se mé tělo pročišťuje, podbřišek jsem občas cítila (nepatrná bolest, spíš bolístka) a pak jsem cítila krásnou úlevu, přestala jsem být napjatá a podrážděná, jsem klidnější, díky tomu se mi zlepšil i vztah s mojí osmiletou dcerou, přestali jsme na sebe naštvaně štěkat. Nedokážu účinek těchto produktů přesněji popsat, ale zkrátka se teď cítím víc sama sebou. Jo a hlavně, úplně jsem se zbavila migrén, které mě tolik moc trápily. A život bez bolesti je nááádherý . . . Za to moc děkuji Petru Chobotovi a jeho týmu
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci