REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

 • Radka Maixnerová
  Kostelec nad Orlicí
  29.12.2018

  Díky této kůře jsem se zbavila dlouholetých ( 20 let), chronických a úporných bolestí hlavy, nervů ( trigeminus) způsobovaných herpes viry. Léky klasické medicíny tyto bolesti pouze tlumily, ale nedokázaly věc vyřešit dlouhodobě a zcela. Jsem zdravotník, prošla jsem mnoha léčebnými postupy klasické medicíny i zkusila mnoho alternativních postupů a produktů. To, co mi ale oparvdu pomohlo za necelých půl roku, byla právě tato směs!!! Bolesti ustoupily, velmi se mi ulevilo. Je to jako zázrak. Tato směs v kombinaci s meditacemi Petra Chobota. Petře, děkuji mnohokrát. Radka

 • Jaroslav Ježek
  Střední Čechy
  28.11.2017

  Modrý květ užívám tři měsíce. Cítím se velmi vyrovnaně a trvá mi znatelně delší dobu, než takzvaně vyletím. Přestal jsem se potit a lépe se vyrovnávám s přechodem do a z tepelně odlišného prostředí, což se mi při práci DJe hodí. Čajová směs mi pomohla a rozhodně ji budu užívat i nadále.

 • Radek Úbl
  Plzeň
  28.11.2016

  Po tři týdny trvající bronchitidě a následném pokašlávání, které trvalo dva měsíce, jsem si koupil léčivý čaj Pralesní máta. Už po třech dnech se mi lehčeji dýchalo a došlo k výraznému omezení tvorby hlenu. Čaj si občas dělám preventivně, díky za něj.

 • Marie Mašková
  Trutnov
  02.06.2016

  Venku i v bytě jsem se pohybovala pouze s pomocí hůlky. Po třech měsících popíjení Amazonské liány se bez ní doma obejdu, bolesti kloubů téměř zmizely. Moc děkuji za pomoc, která navíc vyjde levněji než dřívější léky.

 • Jan Sochor
  Praha
  29.11.2015

  Před měsícem mi dcera přinesla balení čaje Červený plod. Po téměř pravidelném měsíčním užívání jsem zaznamenal lehké zklidnění organismu, hlubší spánek a tím i méně časté noční chození na toaletu. Věřím, že při dlouhodobějším užívání se některé potíže ještě zlepší nebo dokonce vymizí.

 • Daniela Sochorová
  Praha
  15.07.2015

  Čaj na posílení mozku se jmenuje Hořký květ. Piju ho už tři měsíce a účinost jsem pocítila po měsíci. Zlepšuje mi paměť. Jsem spokojená.

  VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
  Napsat referenci