REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Kateřina Trešlová
  Jirkov
  13.07.2023
  Dobrý den, ráda bych napsala mou zkušenost s produkty Dračí krev a Camu Camu. Jsou pro mne TOP. Dračí krev používám jako prevenci před nemocemi (nachlazení, kašel, rýma a též jako prevenci před rakovinou) a také jsem vyzkoušela na řeznou ránu a odřeninu. Jsem opravdu spokojená a mohu jen a jen doporučit. Camu Camu užívám preventivně jako vitamín C a cítím se opravdu skvěle.
 • Vladimíra Synecká
  Havlíčkův Brod
  27.06.2023
  Ráda bych přidala referenci na výrobky ze řady Motýlí květ. Motýlí květ je využívaný hojně při meditacích, kvůli kterým jsem si pořídila extrakt i sirup. Po jisté době užívání jsem si všimla nejen já, ale i mé okolí toho, že se mi vrací barva do mých celkem již dost šedivých vlasů. prostě mi začaly nenápadně tmavnout. Při poslední návštěvě u kadeřníka mi to potvrdil i on a ptal se mě, co to jako dělám, že toto ještě nezažil. Pravdou je, že se věnuji intenzivně meditacím podle systému Mosoq karpay, ale to jsem dělala i bez Motýlího květu.
 • Dagmar Jilkova
  Maashees
  03.05.2023
  Moc rada bych se zde podelila o svou nadhernou zkusenost s touto esenci, ktera nejen nadherne voni a doslova okouzluje( radim nanest a nechat chvilku odvetrat alkoholovou slozku, aby vynikla ta vune sama, a pak teprve se nadechnout) , a otevira mysl vyssim Svetum prakticky okamzite, predpokladam tedy, ze pozveda na vibracich. Prozradim na sebe, ze jsem prodejcem vyrobku Inca Botanica Nizozemi, kde jezdime po ruznych Spiritistickych burzach a ucime lidi, jak se za pomoci kouzelnych Bylin z Incy Botanica ,nejen uzdravit, ale tez napojit na Zdroj a spravne pracovat. A kdyz jsem ted vzala dva kusy "Floresky", jak ji laskyplne rikam na zkousku-jeden jako vzorek a druhy k prodeji, tak byla okamzite po privoneni jednou zakaznici , ktera pracuje jako terapeut Reiky, okamzite prodana, tak mocny dojem v ni vyvolala. Pozdeji si jeste na zaklade teto zkusenosti dokoupila i ostatni druhy vodicek (Florida, Naranja, Pusanga, Rosas, ..., ktere mame na sklade a je moc spokojena s jejich ucinky. Stejne jako ja.
 • Miroslava Zrůstová
  Statenice
  27.04.2023
  Od dětství mám alergii na bodnutí hmyzem, vždy ošklivé ???????? Od té doby co mám Jergon Sacha už se nemusím bát.Nosím ho stále sebou.Letos už v březnu jsem obdržela žihadlo???????? no hned potřela a 8 kapek vypila se sklenkou vody, okamžitě mě přestal tupnout jazyk, bolest zmizela, všechno se vrátilo zpět ????funguje spolehlivě jako všechno co nabízíte ❤️❤️❤️ Konečně někde něco funguje ❤️ Copaiba mě zachránila od věčných oparů,hned na začátku než se opar vytvoří , ale vy víte , že už začíná potřít, vůbec se neobjeví.Sestra má alergii na všechno kvetoucí,ale když si předtím než vyjde ven vytře nos ???? Copaibou alergie neexistuje.Dračí krev je v naší rodině nejvíce používaná, dcera si s ní zachránila zuby . No mohla bych pokračovat, máme toho opravdu spoustu od vás.Funguje opravdu všechno, díky ❤️????❤️
 • Tomáš Koranda
  Telč
  23.04.2023
  Roky objednávám a vím, že vše dobře funguje. Bohužel... občas je těžké někoho přesvědčit v dnešní době, ale když se mi to podařilo, tak nakonec lidi koukali, jaký zázraky Petr tady prodává a hlavně, že vše funguje. Jak říkám.... zkuste si koupit alespoň dračí krev a uvidíte. Dračí krev je základ do každé rodiny :-)
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci