REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Andrea Bartošová
  Opava
  19.07.2021
  Extrakt Marco v kombinaci s čajem Bílý kořen velice pomáhá mému synovi, který má autismus. Užívá již několik let a mohu potvrdit zlepšení stavu agrese, napětí, lépe spí, je usměvavý. Moc děkuji za úžasné produkty Petra Chobota ❤️
 • Radka Hauselová
  České Budějovice
  11.07.2021
  Užíváme cca od podzimu 2020 cela rodina.Nic závažnějšícho než rýma se nás nechytla. Dávkujeme podle potřeby. Nezměnila bych, zvlašť v téhle době ????
 • Radka Hauselová
  České Budějovice
  11.07.2021
  Úžasný produkt,má lahodnou chuť ????
 • Jana Grohová
  Česká Lípa
  22.06.2021
  Miluji Incu Botanicu, bez problémů vždy vše příjde v pořádku a nádherně zabalené. Děkuji za opravdu užitečné bylinky, které mi pomohli. Vřele doporučuji těm kdo váhájí nebo Incu neznají.
 • Edita
  Edita
  Kutná Hora
  21.06.2021
  V době kovidové užívám již druhý protivirový extrakt, prvním z nich byl UBOS, po využívání lahvičky jsem volně přešla na VILCAREINU. Kovidu se s těmito přípravky není třeba bát. Vzhledem k tomu, jsem se nemohla zbavit oparu na rtu, který se objevoval téměř pravidelně jednou měsíčně. Dnes je to půl roku, co mě opar na rtu přestal obtěžovat.
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci