REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Vašek
  Milotin
  17.09.2022
  To jste celkem pěkné hovada když se nestydíte říci za tenhle čaj který v Albánii stojí 2 lei 200kč jo a za ty dvě Lei dostanete dvakrát až třikrát tolik než nabízíte vy !!! ????????
 • Kateřina Černá
  Vlachovice
  01.08.2022
  Chtěla bych z celého srdce poděkovat týmu Inca botanica za úžasný set díky němuž můžeme klidně spát. Máme kašel už po stopadesáté a 3 malé děti. Ale od té doby, co jsme objevili defensu už v noci nemusíme bdít a trhat si vlasy z hlavy. Vřele doporučuji. Má pro nás nevyčíslitelnou cenu. Obrovský dík vám i rostlinkám.
 • Evka Mazuráková
  Šternberk
  29.07.2022
  Ráda bych touto cestou velice poděkovala Petře vám a vašemu Týmu, za úžasnou práci, kterou tady na Zemi odvádíte. V roce 2021 mi vážném covidu udeřil postcovid, kde mi lékař sdělil, že kromě léků na utišení bolesti, víc pro mne udělat nemůže. Měla jsem velké bolesti v těle, které se stěhovaly, nemohla jsem ani vydechnout, bolesti se více stupňovaly, špatně se mi dýchalo, bylo mi nabídnuto znovu odvoz do nemocnice, pokud už to nebudu moct vydržet, kde mi nasadí kortykoidy a buď to dám nebo ne. Velké DÍKY kamarádce Jitce H., která mne přivedla k vám ♥ k Inca Botanica a k léčebným meditacím ♥ ve kterých jsem se našla. Začala jsem užívat: Dračí krev, Jergon Sacha, Camu Camu, extrakt Právenka, čaje Pirinský, Modrý květ, Respiro. Postcovid začal ustupovat a já se začala uzdravovat. Cítím velkou vděčnost a radost. Ráda dělám u vás objednávky i nadále v podobě dračí krve, která mi neskutečně pomáhá, a jako bonus, mi vyhladila vrásky, rostou mi podrosty. K dračí krvi používám dlouhodobě super potravinu Jergon Sacha, posiluje u mne imunnitní systém. Nyní jsem se pustila do detoxu těla, Dračí krev, extrakt Vilcareina, čaj Rudý strom mě neskutečně čistí. Z celého srdce děkují všem, kteří se starají a pěstují poklady, které se dostanou k nám, které léčí ♥ Hřeje mne u srdce, že finančně pomáháte na pomoc pralesa. Jsem velice spokojená s rychlostí dodání produktů, po zadání dotazu ohledně zdravotních problémů za rychlou reakci a pomoc. Mějte se krásně, přeji plno úspěchů a lásky Evka
 • Dama Klofáčová
  Praha 10 - Horní Měcholupy
  16.07.2022
  Ráda předávám informaci k produktům Inca Botanica. Po návštěvě lékaře mi byla diagnostikována berelióza a nasezana léčba antibiotiky. Po dobrání antibiotik jsem měla zhoršující se problém s hybností pravé nohy a i bolesti některých kloubů. Požádala jsem zde tedy o doporučení následné léčby. Do druhého dne jsem měla zaslán protokol k léčbě a vše jsem si bez problémů vyzvedla následný den v nabízeném odběrném místě. Ale píši protože: ... k mému úžasu už do týdne jsem pocítila neuvěřitelné zlepšení ve které jsem snad ani nedoufala...děkuji za vás a vaše produkty!
 • Anonym
  Bratislava
  09.07.2022
  Dračia krv je fakt skvelá! či už na pleť alebo vnútorné užitie. Veľmi pomáha pri zlapšení funkcie obličiek, aj s trávením. Ďakujem!
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci