REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • MARTINA
  Valašské Meziříčí
  22.06.2020
  krásná vůně
 • Monika
  Úvaly
  07.06.2020
  Dragosanu užíval táta týden od 31.5.2020 (75 let, diabetik, po baipasech) a přestal několikaměsíční kašel, určitě dobere celou lahvičku. V lednu měl těžkou chřipku, hrubý kašel, dvoje antb. Bez efektu. Začátkem března začal brát Dračí krev (postupné dávkování až na 30 kapek každý den)a zase po týdnu ústup obtíží, včetně kožních letitých plísňových ložisek. Zůstal jen ten kašel, drážděný chladnějšími nápoji. A nyní už může i studené točené.
 • Ladislav I
  Bratislava
  05.06.2020
  Mal som veľké problémy s alergiami, posledný rok prišla aj astma a posledné 3 roky sa mi kontinuálne zvyšovala alergia na histamín, čo sa prejavovalo tým, že som nemohol jesť jablká, hrušky a niektoré ovocie. Po zjedení má pálilo a svrbilo v hrdle. Na pĺúcnom mi povedali že astma je nevyliečiteľná a lekár mi na alergie predpisoval lieky, ktoré ma uspávali. V poslednej dobe mi už zaberali viac ako uspávacie prostriedky ako proti alergii. Vyskúšal som už toho veľmi veľa a nič mi nezaberalo. Ani vytamín C vo vysokých dávkach a množstvo iných vecí. Zašal som teda užívať protokol na pľúcne problémy. Dračia krv, copaiba, muňa vira, jergon sacha. Po týždni som už čítil mierne zlepšovanie. Po mesiaci prestalo dráždiť na kašel. Po mesiaci a pol na moje prekvapenie prestali akékoľvek alergické reakcie. Prestala aj alergia na chlad, čo ma naozaj veľmi prekvapilo. Alergie na pel a prach tiež prešli. Alergia na histamín ešte mierne príznaky. Ale už môžem zjesť jablko bez výrazného pálenia. Astma úplne prešla. Neberiem už nič na alergie ani na dýchanie.
 • Jana Kúkelová
  Banská Bystrica
  23.04.2020
  Taký môj malý koment k Dračej krvi . Začala som ju užívať už v zime , a dostala komplet z alergii , ktorú som mala od malička a túto jar nič , už keď začalo kvitnúť som čakala upchatý nos , kýchanie a svrbenie očí , a v tomto období to bývavalo ešte pred pár rokmi najhoršie , možno to tak rýchlo zabralo vďaka kombinácii s Copaibou ale vážne alergia je úplne preč, keď si pomyslím koľko injekcií do mňa natlačili , keď som bola malá , bez vedomosti ich obsahu mám z toho hrôzu , zvlášť keď vôbec nezaberali . A teraz je už po sezóne , a alergia neprišla , moja alergologička by mi ani neverila , že som bola túto jar úplne v pohode DDDDDD . Používala som to kombinovane Dračia krv a Copaiba. . Nikdy nedávam recenzie a tak ale teraz musím, lebo mi to naozaj pomohlo. Konečne môžem tráviť viac času vonku bez toho aby mi potom bolo zle , alergici vedia o čom píšem . Je to fantastické , som z toho nadšená a Veľké ďakujem <3 .
 • katerina tuha
  Praha
  18.04.2020
  Za me sto hvezdicek :-), naprosta jednicka. Chce to videt i videa na youtube s Petrem Chobotem, je jich tam par, opravdu je takova, jak to o ni sdeluje, neprehani. Mela jsem i draci krev od jine firmy /pred touto/ a ta byla jina, nepenila, nevonela, byla hodne nahořklá, nezila. Netvrdim, ze jsem videla okamzite vysledky, na nejake se musi i pockat, ale na vrasky ideal :-), zadne kremy za tisice, na rany - bez problemu, unava, bolesti hlavy, zad, pomuze.. Buh je opravdu milostivy, kdyz nam tu nechal i takovyto poklad :-)!
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci