REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vítáme Vás na stránce věnované ohlasům našich zákazníků. Můžete si přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi výrobky spokojení a kterým to doslova změnilo život. Bylinky a tinkury z pralesa jsou skutečně zázračné, přesvěčte se sami. Zároveň budeme rádi, když nás seznámíte i s Vaším příběhem.

podle produktu
 • Eretová Jana
  Líně
  21.09.2020
  Dobrý den Petře, zkoušela jsem text odeslat na adresu zkusenosti@incabotanica.com, ale vrátilo se jako nedoručitelné. Proto zasílám zasílám přes Reference. Jana Jsme dvě sestry, které pravidelně dle Vašich navigací meditujeme a jsme právě na pobytu na Srní. Chtěly bychom s Vámi sdílet zcela čerstvý zážitek. Při dnešní meditaci čištění světlem cítila sestra J, že světlo pracuje intenzivně v krku v páté čakře. Má totiž díky těžké výchově v dětství problém s komunikací obecně, hlavně s tím, že má právo vůbec mluvit, ozvat se a říci nahlas svůj názor.Sestra A zase cítila, že světlo mimo jiné intenzivně pracuje v mozku v oblasti fontanely. A výsledek? Sestra J vnímala a cítila, jak se z krku uvolnil oranžovo - hnědý "kašpar" s ošklivým šklebem, povrch jeho hlavy byl jako starý zacuchaný plyšák. Sestra A ležela hned vedle a také ho zahlédla, prý mu řekla: "Co ty tady děláš?!"...a on frčel dál a byl pryč. Sestře J se velmi ulevilo, oblast krku se skutečně uvolnila a pročistila. A sestra A po práci světla v mozku zřejmě začala být lehce geniální, neb ji hned napadlo, že Vám tento zážitek napíšeme. Zdravíme a děkujeme J + A
 • Michal Srb
  Michal Srb
  Nýřany
  08.08.2020
  Z jakého to je materiálu prosím ?
 • Tereza Martínková
  Ostrava
  05.08.2020
  Dračí krev mě nepřestane nikdy překvapovat! Na procházce při venčení kolem řeky mě něco píchlo do levého víčka, začalo mě svědit oko, slzela jsem a začala do toho smrkat a pčikat, doma jsem si to potřeba dračí krví a do hodiny jsem byla bez známky píchnutí i jakýchkoliv projevů. Doporučuji, kde mohu, ať se co nejvíce lidí vykašle na léky chemické a začne své tělo léčit tím co pomáhá:) díky moc!
 • Silvie Hahnová
  Kravaře
  04.08.2020
  Děkuji Inca Botanica za úžasný produkt Dračí krev,který beru od února 2020,zakoupený na meditaci v Ostravě a Petru Chobotovi za odstranění bolestí v křížích,které začaly před 11 lety po komplikovaném porodu mého syna.Asi po měsíci užívání Dračí krve,jsem se začala silně čistit(ledviny,vaječníky,střeva).Nyní jsem bez bolestí hlavy,migrén,dobře spím,celkově jsem bez bolestí,vymizel mi reflux,problémy se žlučníkem a cítím se výborně.Také mě nic v jarních měsících neskolilo.Pouze mě mrzí,že jsem ji nezačala brát dříve :-))Velmi děkuji a přeji Vám všem mnoho úspěchů.Silvie
 • David Ursiny
  Bratislava
  03.08.2020
  Roky som mal tzv. pálenie žáhy. Podstupoval som rôzne diéty, ale stále sa to vracalo. Pred asi dvoma rokmi som začal používať Drčiu krv, Maku a hlavne môj obľúbený čaj s Hercampuri a prešlo to. Dozvedel som sa, že to môže mať aj bakteriálnu príčinu, a to sa lieči antibiotikami, takže som rád, že som to nemusel podstúpiť. Pravdaže, rovnako ako užívanie správnych prostriedkov je dôležité nepchať do seba jedy. Projektu Inca Botanica fandím, najmä ak kupovaním ich produktov sa dá aspoň trocha prispieť ochrane Amazónskej prírody.
VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ. NAPIŠTE NÁM O VAŠÍ ZKUŠENOSTI A PORAĎTE OSTATNÍM PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO PRODUKTU
Napsat referenci