VŠE JE VŽDY MOŽNÉ

NA KAŽDOU NEMOC EXISTUJE LÉK

PORADNA

Vítejte na stránce věnované poradenství ohledně Vašich zdravotních obtíží a výběru vhodných bylinných prostředků k užití. Pomůžeme Vám vyřešit otázky dávkování, správné kombinace, ale i propojení či kontraindikace s běžnou léčbou. Důležité je i správné načasování jednotlivých  kúr a také jejich překrývání v případě složitější zdravotní situace. Tato služba je zcela bezplatná. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře níže, pro dotazy běžnějšího charakteru je k dispozici i zákaznický chat (zelená bublinka v pravo ve spodu stránky).

Požádat o diagnostiku

Doporučení bylinných produktů

Naa většinu zdravotních problémů dokážeme úspěšně poradit vhodnou fytoterapii. Souběžné lékařské nebo jiné léčení nevadí. Vyplňte prosím formulář Doporučení bylinných produktů. Popište problém subjektivně. Na základě toho Vám přijde odpověď na Váš e-mail. Bude obsahovat doporučenou fytoterapii, ve formě našich bylinných směsí, superpotravin, tinktur, či doporučenou bylinnou kúru na 1 - 4 měsíce. Pozor, naše byliny by se neměli používat s homeopatiky, vzhledem k jejich velké účinnosti by mohlo dojít k protichůdným účinkům v organizmu.

Doporučení bylinných produktů

Vyplňte vaše kontaktní údaje a popište, co vás trápí, také celou medikaci a pokud užíváte nějaké léky. Pozor - nejedná se o diagnostiku, ale pouze o doporučení vhodných bylinných prostředků!
* Údaje opatřené hvězdičkou jsou povinné.

* Údaje opatřené hvězdičkou jsou povinné.