VŠE JE VŽDY MOŽNÉ

NA KAŽDOU NEMOC EXISTUJE LÉK

PORADNA

Vítejte na stránce věnované poradenství ohledně Vašich zdravotních obtíží a výběru vhodných bylinných prostředků k užití. Pomůžeme Vám vyřešit otázky dávkování, správné kombinace, ale i propojení či kontraindikace s běžnou léčbou. Důležité je i správné načasování jednotlivých revitalizačních kúr a také jejich překrývání v případě složitější zdravotní situace. Tato služba je zcela bezplatná. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře níže, pro dotazy běžnějšího charakteru je k dispozici i zákaznický chat (zelená bublinka v pravo ve spodu stránky).

Požádat o diagnostiku

Doporučení bylinných produktů

S většinou zdravotních problémů dokážeme úspěšně poradit prostřednictvím doporučené fytoterapie. Souběžné lékařské nebo jiné léčení nevadí. Vyplňte prosím formulář Doporučení bylinných produktů. Popište problém subjektivně. Na základě toho Vám přijde odpověď na Váš e-mail. Bude obsahovat doporučenou fytoterapii, ve formě našich bylinných směsí, superpotravin, tinktur, či doporučenou bylinnou kúru na 1 - 4 měsíce. Pozor, naše byliny se nesmí používat s homeopatiky.

Doporučení bylinných produktů

Vyplňte vaše kontaktní údaje a popište, co vás trápí, také celou medikaci a pokud užíváte nějaké léky. Pozor - nejedná se o komplexní diagnostiku, ale pouze o doporučení vhodných bylinných prostředků!
* Údaje opatřené hvězdičkou jsou povinné.

* Údaje opatřené hvězdičkou jsou povinné.

Materiály ke stažení:

Materiály ke stažení:

Zde si můžete zdarma stáhnout materiály ke čtení, které jsme pro Vás připravili. Klikněte na vybraný odkaz níže a dokument PDF se Vám automaticky stáhne do Vašeho počítače. Přejeme příjemné počtení.

Amazonský protiparazitární protokol

Pro léčbu boreliozy, plicních chlamýdií , toxoplazmozy, herpetických virů (i ostatních patogenů, parazitů a plísní ) a detoxikaci od kovů a chemických jedů.

SUPEREXTRKATY

Superextrakty byly vyprojektovány jako maximálně účinný a silný prostředek pro léčbu zdravotních obtíží.