Vilcareina

Vilcareina

Vyhánění nezvaných hostí

Byliny obsažené v tomto extraktu etnomedicína používá k účinnému boji proti patogenním organizmům a parazitům, k likvidaci bakterií, viry, plísní a detoxikaci organizmu i od kovů a chemických jedů, také zvláště na léčbu těžkých onemocnění, jako je borelióza, toxoplazmóza či plicní chlamydie, ale i herpetických virů, jako jsou viry způsobující opary, či EBviry nebo CMviry, ke zvyšování imunity a k vitalizaci organizmu.

Dávkování:
je vhodné začít na menším počtu kapek, než je maximální denní dávka. Je to zvláště vhodné u citlivých jedinců, či při nižší tělesné hmotnosti (útlé ženy) a dále pak u vyšších věkových kategorií a to hlavně u lidí s vysokým tlakem nebo oslabeným srdcem. Po prvním týdnu nižšího množství kapek, lze pak zvýšit na dávku maximální, nebo na takovou, při které se budete cítit dobře a na té setrvat. U vážných onemocnění boreliózou apod. je nezbytné brát maximální dávku, ve výjimečných případech zvýšit denní dávku až na 3x10 kapek a to dle vlastního uvážení.

Dále je doporučeno brát během užívání Vilcareiny denně 20 -30 kapek Dračí krve – Dračí krev nasadit po týdnu užívání Vilcareiny od 5 kapek a přidávat každý den o 2 kapky až do plné dávky. V této synergii teprve dochází k výrazným výsledkům při hubení všech patogenů .
K tomuto extraktu je možné užívat z čajových bylinných směsí 1x denně Obří přesličku, Červený plod, Hořký květ nebo Pralesní mátu (je možné 2x denně). Ale vždy jen jednu směs.
https://www.incabotanica.com/vsechny-produkty/extrakty/