Modré Maté

Modré Maté

Je vhodným pomocníkem při odbourávání tukových buněk a při zeštíhlovacích kúrách.
Yerba Maté je vzácný poklad starých indiánů - má velmi silné a dlouhotrvající povzbuzující účinky, ale i přesto jej můžou s výhodou užívat lidé, kteří jinak nesnáší kofein a nemohou pít kávové nápoje. Yerba Maté zároveň dokáže významným způsobem posilovat imunitní systém. Obsahuje množství antioxidantů a vitamínů, například A, B1, B2, B-komlex, i vitamin C. Také je zdrojem významných aminokyselin, minerálů, pryskyřic, vlákniny, či karotenů.

Složení: Cesmína Paraquaiská (Ilex paraguariensis-Folium), Hercampuri (Gentianella alborosea Gilg.Fabris-Herba), Hierba Luisa (Cymbopogon citratus-Herba).

Hercampuri: Bylina je tradičně užívána od dob Inků pro ulevení při bolestech žaludku, pro obnovu jaterních funkcí, snížení horečky způsobené malárií, pro celkovou očistu krve, stimulaci žlučníkových funkcí ( sekrece žluči )a jako prostředek pro redukci nadváhy. V současné jihoamerické herbální medicíně se užívá především k moderaci jaterních potíží, ke snížení cholesterolu, k moderaci obezity, jako antidiabetika, k celkovému pročištění krve a proti infekcím. Své neoddiskutovatelné místo našla také v očistných kúrách v kombinaci s jinými bylinkami.

Hierba Luisa – aneb “citronová tráva” napomáhá správné činnosti organismu, zmírňuje následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí, může pomoci při bolestech břicha, nadýmání, zvracení, průjmech, zácpě a překyselení žaludku. Navíc dokáže zlepšit paměť, působit proti vyčerpání a depresím, mírnit astma, kašel, bolesti hlavy, redukovat celulitidu a je výborným pomocníkem proti plísním a bakteriím

https://www.incabotanica.com/vsechny-produkty/bylinne-smesi/modre-mate/