Machachiote – muž v plné síle

Machachiote – muž v plné síle

Při sestavení tohoto produktu bylo využito znalostí indiánské a východní fytomedicíny, která využívá po staletí jednotlivé složky k posílení potence a upravení hladiny mužských hormonů, zvýšení plodnosti a libida u mužů, ale i u žen a k celkovému osvěžení organizmu.

Složení: Maca (Lepidium meyenii-radix) Achiote (Bixa
orellana-folium) Kotvičník (Tribulus terrestris-herba), neobsahuje líh
200g bylin v 1l roztoku. Obsah Kotvičníku v denní dávce je 210mg.

Pro zesílení účinku lze kombinovat ještě s užíváním Macy bílé, červené či černé. Také je vhodné souběžně užívat k celkové podpoře organizmu Camu-Camu či Lucumu.
U žen je možné kombinovat užívání tohoto extraktu s Aguaje.

Maca : Maca je celoroční rostlina z čeledi brukvovitých pěstovaná vysoko v Andách ve výškách 3.500 - 4.500 m.n.m. Je to jedna z nejpřizpůsobivějších pěstovaných rostlin na chladné klima. Díky nízkému vzrůstu a chomáčovitému vzhledu je snadno přehlédnutelná na farmářských polích.Užívanou částí je kořenová bulva hruškovitého tvaru, do průměru 8 cm, bledě bíložlutého až tmavočerveného zabarvení.Domorodí Indiáni maku pravidelně již před příchodem Inků pro její nutriční a léčivé účinky. Maca je hlavní součástí zdejší stravy, pro svoji vysokou výživovou hodnotu. Je bohatá na cukry, proteiny, škroby a esenciální minerály, speciálně jód a železo. Maka byla po mnoho století užívána ke zvýšení plodnosti u lidí i zvířat.V peruánské bylinné medicíně je maka používána také jako imunostimulant, při anémii, tuberkulóze, menstruačních nepravidelnostech, symptomech menopauzy, rakovině žaludku, neplodnosti a ostatních reprodukčních či sexuálních poruchách, též pro zlepšení paměti.

Achiote je hojně plodící keřík nebo stromek, dosahující výšky 5-10 metrů. Ostny porostlé červeno-oranžovými srdčitými váčky na konci větví ukrývají přibližně 50 semen. Stromy jsou těmito jasně zbarvenými váčky doslova obsypány a jeden malý strom achiote dokáže vyprodukovat až 270 kg semene. Každé semeno je pokryto červenavým semenným míškem, který je zdrojem žluto-oranžového barviva.
Peruánská etnomedicíná používá Achiote při problémech s prostatou, při vnitřních zánětech,arteriální hypertenzi,vysokém cholesterolu, zánětu močového měchýře, obezitě, nedostatečné funkci ledvin a ke zlepšení vylučování kyseliny močové
Účinky dle etnomedicíny: protizánětlivý, kardiotonický, antioxydační, expektorační, digestivní, hypotonický, hepatoprotektivní, hypocholesterický

https://www.incabotanica.com/vsechny-produkty/extrakty/macachiote/